Promosyon kupa nerede yapılır

Logo Baskılı Kupa


Her insan kendisi için özel olarak tasarlanmış bir hediyeyi görünce çok mutlu olur. Kişiye özel tasarlanmış hediyelerin en başında da tabi ki resimli kupa bardak geliyor.


Peki logolu kupa Nasıl Yapılır?
logolu kupa bardak yapılabilmesi için öncelikle;
Sublimasyon yazıcı (Sublimasyon mürekkep ve Sublimasyon transfer kâğıdı) 
Kupa presi
Termal ısı bandı
Sublimasyon yapılacak uygun bir kupa ve sublimasyon malzemelerinin olması gerekir.
İlk olarak Sublimasyon için kullanılacak fotoğraf çeşitli programlar aracılığı ile kupaya uygun boyutlara getirilir. Fotoğrafın kupa üzerinde daha canlı görünmesi için renk canlılığıyla, kontrast ayarlarıyla mutlaka oynanılır. 
Sublimasyon kupa baskısı için kullanılacak press sıcaklığı 190 derece ve 150 saniye olarak ayarlanmış olmalıdır. 
Hazırlanmış olan görsel, içerisinde Sublimasyon mürekkebi bulunan yazıcıdan transfer kağıdına çıkartılır. 
Baskısı alınan transfer kâğıdı, kupada istenilen bölgeye ısı bandı sayesinde sabitlenir.
Hazırlanmış olan kupa, uygun sıcaklıktaki prese yerleştirilir ve belirtilen süre bittiğinde kupa presten alınır. 
logolu kupa hazır.
Sihirli Resimli Kupa Bardak

Kişiye özel hediye kupa bardak


Sihirli resimli kupa bardak genellikle siyah renkte olur. Üzerindeki rengin özelliği, sıcak ile etkileşimi halinde saydamlaşmasıdır. Boya, polyester ile karıştırıldıktan sonra bardak üzerine pistole ile uygulanır ve kurutulmaya bırakılır. Kuruyan bardak 180 derecelik fırın sıcaklığındaki işlemden sonra yarım süre ile bekletilir ve bardak hazır hale gelmiş olur. Sihirli resimli kupa bardak üzerine her çeşit fotoğraf uygulaması yapılması mümkündür. İyi bir sonuç alabilmek için kaliteli (yüksek çözünürlükte olan görseller) görseller kullanılmalıdır. Aşağıda adım adım sihirli kupa bardak üzerine baskı işleminin nasıl yapıldığı anlatılmıştır.
1.Aşama: İlk olarak basılması istenilen fotoğrafresim, logo ya da yazı, sihirli bardağa basılma işlemi için bir renkli çıktı alınır.
 
2.Aşama: Almış olunan renkli çıktı sihirli kupa bardağın üzerini kaplayacak şekilde kesilir sonra bardak üzerine gerilerek köşelerinden bantlama işlemi yapılır.
 
3. Aşama: Kaplama, bantlama işleminden sonra sihirli kupa bardak, baskı işlemi için makine içine yerleştirilir.
 
4. Aşama: Baskı için gerekli olan ısı sıcaklığı elde edildikten sonra işlem yapılmaya hazırdır.
 
5. Aşama: Süre tamamlandıktan sonra ısınmış olan bardak bir eldiven yardımı ile makineden çıkartılır.
 
6. Aşama: Soğumuş olan sihirli resimli kupa bardak üzerindeki renkli çıktı çıkartılır.
 
7. Aşama: Artık sihirli resimli kupa bardak kullanılmaya hazır halde.

Sihirli kupa bardağın içerisine sıcak bir sıvı konulduğu zaman yavaş yavaş beyaz renge dönüşür ve dış cephede gizlenmiş olan baskıyı (fotoğraf, yazı, logo gibi) ortaya çıkarır. Sihirli resimli kupa bardak boş haldeyken simsiyah bir görünüme sahiptir. Bu durumdayken sıradan bir kupa bardaktan pek farkı yoktur. Fakat içerisine sıcak bir içecek konulduğunda (çay, kahve, ıhlamur vb.) büyüleyici bir hal almaya başlar. Simsiyah görünümde olan kupa bardağın dış kısmı yavaş yavaş beyazlaşmaya başlar ve üzerinde saklanmış olan yazı, görüntü ya da logo ortaya çıkar. İşte bu sevdikleriniz için harika bir sürpriz yapılacak zaman olur. 

Resimli kupa bardak ya da sihirli kupa bardak ile sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz. Bu hediyeyi sevgilinize sevgililer günü hediyesi de olabilir, yıl dönümünüz için de doğum günü için de. Tüm özel günler için kişiye özel üretilmiş ve her zaman hatırlanacak, son derece etkileyici olan sürprizi yapabilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğraf ya da yazı ile size özel sihirli resimli kupa bardağınızı en kısa süre içerisinde hazırlayıp size ulaştıralım. Bardağınız elinize ulaşır ulaşmaz sürpriz yapmaya hazırsınız. Sabah, kendi elleriniz ile sevgilinize güzel bir kahvaltı ve en sevdiği sıcak içeceklerden birini hazırlayıp sevgiliniz sofraya geldiği zaman boş halde sihirli kupa bardağını masada onun önüne koyun. İşte şimdi şov zamanı. Sıcak içeceğini sihirli kupa bardağa doldurun ve sevgilinize uzatın. İşte bu özel an, dünya da hiçbir şeye değişilemeyecek en mutlu anlardan biri olmaya aday. 
 

Sevgililer Günü Hediyesi; Resimli Kupa Bardak


Sevgiyi belli etmek için pahalı hediyeler almak gerekmiyor. Ona kendini özel hissettirecek bir hediye, her zaman yanında olacak bir hediye almak, sevginizin doyumsuz noktalara ulaşmasını sağlayacaktır. Hem içeceğinize hem de sevgiye doyacağınız özel tasarımlı resimli kupa bardak.    
Üzerinde, sevgililer gününe özel olarak sadece ikinizin resmi olan ve sizin için özel bir yazı ile süsleyebileceğiniz bir kupa mükemmel bir seçim olacaktır. Her zaman elinin altında, masasında, okulda ya da ofiste yanında olacak harika bir sevgililer günü hediyesi. 
 Baş Harf Yazılı Resimli Kupa


İster kız arkadaşa ister erkek arkadaşa ya da ailenize herkese alınabilecek kişiye özel harf baskılı kupa. İsme özel alınan bu tarz hediyeler beklemediğiniz kadar mutlu eder karşınızdaki kişiyi. Oldukça şık ve sade bir görünüme sahip, beyaz zemin üzerine siyah renk kullanılarak ya da siyah zemin üzerine beyaz renk kullanılarak yapılır. İsteğiniz doğrultusunda resimli kupa bardaklara da harf eklemesi yapılabilir. 
Küçük ama şık hediyeleri bütçenizi de zorlamadan alabilmek istiyorsanız en güzel tercih bu minimal yapıdaki resimli kupa bardaklar olacaktır. Ailenizden bir kişiye, eşinize, arkadaşlarınıza, kız ya da erkek fark etmez pozitif bir gülümseme yaratacak hediyeler almak istiyorsanız, kişiye özel olarak hazırlanmış resimli kupa ya da sihirli kupa bardakları değerlendirebilirsiniz. 
Kişiye Özel Tasarlanmış Resimli Kupa Bardak Özellikleri
 
Kişiye özel olarak hazırlanan resimli kupa ve sihirli kupalar porselenden üretilmiştir. 


Göndereceğiniz resim ikili ya da üçlü şekilde de bardaklara basılabilir.
Resimli kupa bardaklarda sublimasyon tekniği ile özenli bir şekilde baskı işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sayesinde resimli kupa bardaklar daha uzun kullanım ömrüne sahip oluyor. 
Üzerindeki baskı işleminin daha kalıcı olması için resimli kupa bardaklara ya da sihirli kupa bardaklara yüksek sıcaklıkta yıkama işlemi yapılmaması tavsiye edilir. 
 

Resimli kupa bardak siparişleriniz için istediğiniz resim, yazı ya da logo tasarımlarınızı gönderebilirsiniz. 
Özel günler hediyeleşmek için değildir elbette ama karşılıklı küçük de olsa hediyeler mutlaka verilir. Hediye vermenin de küçük de olsa bir kalitesi olması gerektiğini düşünüyoruz. Basit hediyeler almamak için avm, çarşı, pazar gezeriz çoğu zaman. Aslın da o kadar da zor değil. Kişiye özel hediyeler, resimli kupa ve sihirli kupa gibi hediyeler bir tık uzağınızda. 
Sevdikleriniz için unutulmayacak ve özenle hazırlanmış sıcacık bir hediye vermek için yapmanız gereken sadece https://www.matbaagram.com/ adresini ziyaret etmek. Siparişinizi oluşturduktan sonrası bizim işimiz. 

Sitemiz üzerinden yapacağınız, 150 TL ve üzeri alışverişleriniz için ücretsiz kargo imkânı bulunuyor. 3D security sistemi ile güvenli bir şekilde tüm kredi kartlarınızdan alışveriş yapabilirsiniz. Üyelik istemeyen, hızlı sipariş imkânı da bulunan sitemiz üzerinden hemen sipariş verin. Sevdiklerinizi mutlu etmek işte bu kadar kolay.
Ayrıca sitemiz üzerinden birçok baskı uygulamalarınızı hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Özel günlerinizi düğün, kına geceleri, organizasyonlar, doğum günleri ya da yaş günleri için size özel baskılarla çeşitli sunumlar hazırlayabilir ve unutulmaz bir gün yaşatmanın mutluluğunu siz de yaşayabilirsiniz.  
 

Logo baskılı promosyon kupa

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir